Shop Zone - Xiaomi Redmi Note 11S


Xiaomi Redmi Note 11S vije me kamere kryesore 108MP mundësohet nga processori MediaTek Helio G96, është një procesor tetë bërthamash me bërthamë.
Ka ekranin me cilesore Amoled dhe battery 5000 mAh 33W Fast Charging.

6GB RAM 128GB - 229.99€
Lere te vjeterin merre te riun

+ 12 muaj garancion

Ne u ofrojmë te gjitha risitë e teknologjisë se fundit:
• Mi Smart Mobile
• Mi Smart Home
• Mi Smart Accessories
@shopzone.ks
Ulpian afer aleances

https://www.instagram.com/shopzone.ks/Çmimi:

Shop Zone - Xiaomi Redmi Note 11S

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme