Shop Zone - Redmi Note 11

Redmi Note 11 - (4/128GB - 219.99€ )✅(4/64GB 209.99€)
Redmi Note 11 mundësohet nga një procesor me tetë bërthama Qualcomm Snapdragon 680G.Është telefon me buxhet tërheqës që ju jep një ekran AMOLED 90 Hz dhe jetëgjatësi shembullore të baterisë 5000 mAh me karikim të shpejtë 33W.

12 Muaj Garancion ✅Ju Mirëpresim❤️

Çmimi: 219.99€

Shop Zone - Redmi Note 11

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme