Shop Zone - Poxo X4 Pro

6GB ROM / 128GB RAM - 329.99€

Lëre te vjeterin merre te riun ✅Poco X4 Pro është një smartphone i rehatshëm me një dizajn premium dhe karakteristika të nivelit të lartë, duke përfshirë një ekran AMOLED 6,67 inç 120 Hz karikim të shpejtë 67W, dhe nje kamere kryesore 108MP.

Ju Mirëpresim

Çmimi: 329.99€

Shop Zone - Poxo X4 Pro

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme