Banesë 3+1 me Qira në Lagjen Bregu i Diellit

Përshkrimi
Banesa gjendet në Bregun e Diellit, më saktësisht afër Qendrës Tregtare me sipërfaqe prej 100m². Ndodhet në katin e 6-të me kushte shumë të mira banimi. Banesa gjendet në një lokacion të qetë dhe është e gatshme për banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3Dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888

Çmimi: 400€
Lagjia (adresa) Bregu i Diellit
Metra katrore 100
Numri i dhomave 3
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banesë 3+1 me Qira në Lagjen Bregu i Diellit

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme