Banes me qera te Qafa mbrapa Raifaisen 250E

Banes me qera te Qafa mbrapa Raifaisen 250E

Leshohet banesa me qera te Qafa perkatesisht mbrapa Raiffeisen Leasing.
Banesa gjendet ne katin e 2(dyte)
Eshte e madhe 50m2 dhe posedon kete renditje:
Salloni me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Qmimi:250E(+depozit)

✆+383 (44) 77 77 90

Çmimi: 250€
Lagjia (adresa) Qafa
Metra katrore 50
Numri i dhomave 1
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banes me qera te Qafa mbrapa Raifaisen 250E

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme