Banese me qira ne Ulpiane

 Banesë me Qira në Ulpianë! 

 Adresa: Rruga “Deshmoret e Kombit”, mbrapa ish Hotel Bacit

 Çmimi: 300 euro
 Detajet e Banesës:

2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
Koridor
Banjo
 Ballkon

 Karakteristika të Veçanta:
Nxemje qendrore me Termokos
Dritare të reja me 3 xhama dhe roletne të aluminit Për më shumë informacion ose për të caktuar një vizitë, ju lutem kontaktoni:
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

 

Çmimi: 300€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese me qira ne Ulpiane

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme