Banese me qira ne Qender

Jepet me qera banesa moderne ne qender te Prishtines afer Sheshit.
Banesa gjendet ne rrugen Agim Ramadani mbrapa Hotel Swiss Diamond.
Pershkrimi:
-1 dhomë gjumi
-1 dhomë të ndejës
-kuzhinë
-banjo
-ballkon
-Kati i parë
-Ka ashensor dhe interfon
-Ngrohja me termokos
Cmimi 320Euro

tel:+38349602800

Çmimi: 320€
Lagjia (adresa) Qender
Metra katrore 65
Numri i dhomave 1
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banese me qira ne Qender

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme