BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Ilaz Kodra, afër Stacionit të Autobusave. ka nje siperfaqe prej 90m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona | Depo |


046336699

Çmimi: 400€
Lagjia (adresa) EMSHIR
Metra katrore 90
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme