Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Aktash (afer Daxa electron)

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Aktash (afer Daxa electroniks , mbi sallen 1 tetori) me siperfaqe 90m2 kati 5-të.Me Ashensor

Renditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma e gjumit
1 Banjo
Ballkonë ( Terase 40m2 )
Korridor

Çmimi: 350€

Banesa është Komplet e mobiluar,Në një lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor. Me nxemje qëndrore me rryme

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289

Çmimi: 350€
Lagjia (adresa) Aktash
Metra katrore 90
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Aktash (afer Daxa electron)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme