Leshohet banesa me qira

Jepet me qera banesa moderne rrugen C, saktesisht ne rrugen Ndue Perlleshi afer Albi Market.
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha elementet, gjendet ne katin e katert dhe ka kete renditje.
~ Sallon
~ Kuzhine
~ 2 dhoma gjumi
~ Banjo
~ 2 Ballkona
~ Depo
Cmimi 300Euro
Info: 049 341 700 (Viber & Whatsapp)

Çmimi: 300€
Lagjia (adresa) Rruga C
Metra katrore 89
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Leshohet banesa me qira

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme