Leshohet banesa me qera ne Qender

Banese me qira ne qender-Prishtine afer domit te pleqve.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dy dhoma gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati 4.
Qmimi:250euro.
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Çmimi: 250€
Lagjia (adresa) Qender
Metra katrore 81
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Leshohet banesa me qera ne Qender

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme