Banes moderne me qera

Banes moderne me qera 2Dh.Gjumi 250E te 4 LLullat

Leshohet banesa me qera ne rrugen " Bajram Kelmendi".
Banesa gjendet ne katin e pare perball me shkollen Elena Gjika.
Banesa eshte e madhe 78m2 dhe ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz.
Banesa gjendet ne nje pozite shume te pershtashme sepse ka shkollen fillore afer dhe eshte shume afer qendres se qytetit.
Qmimi:250Euro (+ Depoziti)

✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995

Çmimi: 250€
Lagjia (adresa) 4 LLullat
Metra katrore 78
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banes moderne me qera

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme