Kat Shtepie me Hyrje te Veqant ne Emshir Afer UBT-se

Kat Shtepie me Qira ne Emshir - Kodi 2035

Lokacioni: 500 M Prej Kolegjit UBT-se Afer Objektit Pozhegut

Siperfaqe: 70 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termopome
- Uj 24 H
- Parking
- Uji dhe Mbeturinat Perfshihen ne Çmim

Çmimi €250
 044 302 000

Çmimi: 250€
Lagjia (adresa) Emshir
Metra katrore 70
Numri i dhomave 1
Ballkon PO
Lloji Me qera

Kat Shtepie me Hyrje te Veqant ne Emshir Afer UBT-se

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme