Super Banes me Qira te 4 Llullat

Super Banes me Qira te 4 Llullat

Lokacioni: Afer Parkut dhe 4 Llullave ne Rr. Xhelal Mitrovica te ish Fura Rekord.

Siperfaqe: 45 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym Nder Dysheme
- Mirembatje te Hymjes nga NPB
- Hyrja ne Objekt me Qipa
- Banesa Posedon Izolim Extra
- Uj 24 H
- Parking Para Objektit
-‘Parking Privat me Pages
- 2 Min Larg Sheshit Nena Tereze
- Banesa leshohet me Qira per Qift ose 1 Person.

Çmimi €300

Çmimi: 300€
Lagjia (adresa) 4 Llullat
Metra katrore 45
Numri i dhomave 1
Ballkon PO
Lloji Me qera

Super Banes me Qira te 4 Llullat

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme