Banesë 80m² me QIRA te 4 Llullat.

Banesa me sipërfaqe prej 80m² ndodhet te 4 Llullat afër shkollës ‘’Elena Gjika’’. Është shumë e përshtatshme për banim, ka sistem të ngrohjes qëndrore me naftë, garazhë si dhe vendparkim.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të gjumit
|1 Banjo
|2 Ballkone


Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

Çmimi: 400€
Lagjia (adresa) 4 Llullat
Metra katrore 80
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banesë 80m² me QIRA te 4 Llullat.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme