Banesë me qira në Kalabri - Emshir

Banesë me qira në Kalabri - Emshir

▪️Çmimi 320€

▪️Afër Qendrës tregtare Dardha, mbi Troftën, me 75 m², kati 3 me lift funksional, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo
▪️Ballkon
▪️Parking.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 
044 449 403

Çmimi: 320€
Lagjia (adresa) Emshir
Metra katrore 75
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banesë me qira në Kalabri - Emshir

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme