Banesë me qira tek Parku i Qytetit

Banesë me qira tek Parku i Qytetit
▪️Çmimi: 320€
▪️Vetëm rryma paguhet nga Qiramarrësi (shpenzimet tjera si: nxemja qendrore me pelet, uji, mbeturinat, mirëmbajtja, etj paguhen nga Qiradhënësi)
▪️Te busti Isa Kastrati, me 80m2 kati 2 pa lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 dhoma gjumi,
▪️Depo
▪️Banjo.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Çmimi: 320€
Lagjia (adresa) Parku i Qytetit
Metra katrore 90
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banesë me qira tek Parku i Qytetit

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme