BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 8
046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Banesat e Arabve, kulla e 6-të, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor |

Kërko pronën me në www.pronari.com  për më shumë detaje rreth pronës.
046336699

Çmimi: 400€
Lagjia (adresa) EMSHIR
Metra katrore 85
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme