BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 75 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 3
 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e kuqe, përball Rruges B, ka nje siperfaqe preh 75m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |
046336699

Çmimi: 500€
Lagjia (adresa) Bregu i Diellit
Metra katrore 75
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme