Banese me qira ne lagjen Prishtina e re

Jepet me qera banesa ne lagjen Prishtina e Re, afer EULEX dhe QKUK, Rr, Holger Pedersen Kompleksi Vellezerit Asllani.
Ngrohja : Termokos
KATI 3
Siperfaqja 85 m2, 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, depo dhe terase.
ÇMIMI : 300 euro ( ne kete çmim perfshihen 2 sherbimet MIREMBAJTJE & MBETURINA)
https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: 300€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese me qira ne lagjen Prishtina e re

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme