Banese me qira ne Qender

Leshohet banese me qira ne Qender, rruga " Edit Durham". Banesa eshte e mobiluar komplet e gatshme per banim.
Renditja:
- Sallon
- Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 390 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: 390€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese me qira ne Qender

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme