Shop Zone - Poco X4 Pro

POCO X4 Pro 5G është i pajisur me një kamerë kryesore 108 MP, është një smartphone me një dizajn premium dhe karakteristika të nivelit të lartë, duke përfshirë një ekran AMOLED 6,67 inç 120 Hz dhe karikim të supër të shpejtë 67W.

6GB RAM / 128GB ROM - 329.99€

Përfito nga mundësia, lëre te vjeterin merre te riun ✅Ju Mirëpresim 💗

Çmimi: 329.99€

Shop Zone - Poco X4 Pro

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme