Shop Zone - Redmi 10 Prime

Redmi 10 Prime me një ekran 90 Hz është i përfshirë me 6.5 inç, si dhe një 50 MPkamera, një bateri 6000 mAh dhe altoparlantë stereo.

Processori është MediaTek SoC Helio G88 madje siguron performancë të mirë të përditshme dhe të lojërave.

4GB RAM, 64GB ROM - 199.99€

(12Muaj Garancion)

Ju Mirëpresim❤️

Çmimi: 199.99€

Shop Zone - Redmi 10 Prime

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme