Ofrohet me qira banesa duplex

Ofrohet me qira banesa duplex me sipërfaqe banimi prej 134m² dhe sipërfaqe terasë 60m², me lokacion te Mati 1, në kompleksin Sarajet e Matit, ndërtim nga Pozhegu, afër marketit Kipper.

Banesa ka orientim nga perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme; qëndrimin ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një depo.

Banesa është tërësisht e mobiluar, elegante dhe e pajisur me mobilie moderne, të cilat përfshijnë tërësinë e banesës.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike të instaluara nën dysheme, të sistemit Vailant.

Banesa ndodhet në njërën prej zonave në ndërtim dhe zhvillim e sipër, shumë e volitshme për banim, me qasje të afërt në rrugët kryesore dhe me të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për një jetesë sa më të volitshme.

Çmimi i qirasë është 1200€.

https://www.pro-rks.com/shpalljet/7002

PRO REAL ESTATE
Rruga Tirana, objekti C4/1, përballë ‘Stacionit Hekurudhor’. 10000, Pristinë, Kosovë
tel: 044 888 444
+383 44 888 444 ,

e-mail: info@pro-rks.com

https://www.facebook.com/proreal.rks

PRO REAL ESTATE
Rruga Tirana, objekti C4/1, përballë ‘Stacionit Hekurudhor’. 10000, Pristinë, Kosovë
tel: 044 888 444
+383 44 888 444 ,

e-mail: info@pro-rks.com

https://www.facebook.com/proreal.rks

Çmimi: 1200€
Lagjia (adresa) Duplex
Metra katrore 134
Numri i dhomave 3
Ballkon PO
Lloji Me qera

Ofrohet me qira banesa duplex

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme