Banesë 88m² në SHITJE te Rruga B – Royall Mall.

Banesa gjendet te Rruga B në kompleksin “Royal Mall”. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobile dhe dizajn modern, posedon ngrohje qëndrore me rrymë, ashensorë dhe vendparkim të mjaftueshëm. Banesa është e orientuar nga lindja dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, meqë ofron mundësi të mëdha të shërbimeve nga veprimtaritë e ndryshme afariste.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon


Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com

Çmimi: 114000€
Lagjia (adresa) Rruga B
Metra katrore 88
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Ne Shitje

Banesë 88m² në SHITJE te Rruga B – Royall Mall.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme