Samsung Galaxy Note 9

Shes Samsung Galaxy Note 9 ne gjendje tmir pune
Ekranin eka te cikrrum dhe 1 njoll tzez amo nuk pengon san gjat perdorimit teli eka edhe mas xhamen e cikrrum nqoshe. q
QMIMI OSHT FIKS 30
Viber Whatsapp. +38348421009

Çmimi: 30€

Samsung Galaxy Note 9

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme