Startech - Laptop Acer

Eksploroni fuqinë dhe performancën me Acer NITRO!
Ky laptop është i pajisur me një procesor Core i7, një SSD 512GB dhe 16GB RAM për të siguruar një përvojë të shpejtë dhe efikase.
Ekrani 15.6 INCH dhe kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 4050 me 6144MB ju sigurojnë përformancë të shkëlqyer për lojëra dhe aplikacione të tjera grafike.
ACER Nitro, laptop që ju ofron përvojë mbresëlënëse në videolojërat tuaja të preferuara!
NXITONI për të shfrytëzuar këtë mundësi ekskluzive!
Na kontaktoni në:
 +383 48 63 11 11
 Transporti falas në tërë Kosovën për të gjitha produktet mbi 20€
Për më shumë produkte vizitoni dyqanin tonë online: startech24.com

http://www.startechks.com/

 https://www.instagram.com/startechks/

https://www.facebook.com/startechks

Çmimi: 1099.99€

Startech - Laptop Acer

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme