Startech -Printer

StarTech sjell tek ju  brendin e printerave Brother
Përveç cilësisë së lartë dhe inovacionit në fushën e printimit, me këta printer ne sjellim tek ju partnerin ideal për produktivitet!
Për çdo nevojë printimi, Brother është zgjedhja e sigurt! 
NXITONI për të shfrytëzuar këtë mundësi ekskluzive!
Na kontaktoni në:
 +383 48 63 11 11
 Transporti falas në tërë Kosovën për të gjitha produktet mbi 20€
Për më shumë produkte vizitoni dyqanin tonë online: startech24.com

http://www.startechks.com/

 https://www.instagram.com/startechks/

https://www.facebook.com/startechks

Çmimi:

Startech -Printer

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme