Shitet Banesa

SHITET BANESA 
Fushë Kosovë në rrugën Haxhi Zeka pranë shkollës Mihal Grameno 2 dhe Ambulantës së Re. 
Sipërfaqja:62.5m2 
Kati i 5 
▪️Banesa Posedon: 
Sallon me kuzhinë 
Dhomë Gjumi 
Banjo 
Ballkon 
Banesa ka Fletë Poseduese. 
Për informata më të hollësishme na vizitoni në zyren tonë në Fushë Kosovë te Rrethi-Rruga “Vëllezërit Majanci” apo na kontaktoni në : 
+38348315333 
(viber)+38348316333 
agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com 

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa) rruga haxhi zeka
Metra katrore 62
Numri i dhomave 1
Ballkon JO
Lloji Ne Shitje

Shitet Banesa

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme