BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 76 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1

046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbi restorant Loriano, ka nje siperfaqe prej 76m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |

Çmimi: 550€
Lagjia (adresa) Lagjen e Spitalit
Metra katrore 76
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme