Ofrohet ne Shitje Banesa 97.20m2 ne Velani

Ofrohet ne Shitje Banesa 97.20m² ne Velani ne Rrugen Isa Kastrati - Ndertues Puhiza 3

* Banesa ndodhet ne Katin e 9-te te Banimit , dhe posedon ashensore funksional

* Banesa ka Pamje te Hapur te pa penguar , dhe eshte e ekspozuar nga Ndriçimi Natyral , eshte me Orientim ne Lindje me Pamje nga Parku i Germise

* Banesa eshte ne nje Lokacion shume te pershtatshem me çasje te shpejt ne rruget kryesore te Kryeqytetit .

* Banesa e posedon Sistemin e Ngrohjes Qendrore nen Dysheme me Rryme

* Banesa posedon Fasade Ventiluese , Fshese Qendrore te Vendosur ne Mur

* Zona rreth Baneses eshte e qete , e sigurt , ka Hapesire te mjaftueshme per Parking dhe me plot gjelberim

* Ne afersi te Baneses ndodhet Parku i Qytetit dhe Sherbimet qe u nevojiten Banoreve

* Objekti eshte i pajisur me Leje te Ndertimit , dhe Kontrata e Shiteblerjes behet te Noteri

* Banesa gjithashtu posedon edhe Garazh dhe Depo

* Banesa posedon keto Specifika:

* Sallon me Kuzhine

* 2 Dhoma Gjumi

* Koridor

* Ballkon

* Banjo

* Wc

- Çmimi per Banes eshte: 1180 €uro m²

- Çmimi per Garazh dhe Depo: 10.000 €uro
- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )
 

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa) Velani
Metra katrore 97
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Ne Shitje

Ofrohet ne Shitje Banesa 97.20m2 ne Velani

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme