Banesë – Penthouse 125m² + 35m² në SHITJE te Mati 1.

Ofrohet në shitje banesa me sipërfaqe 125m² + 35m² , me lokacion te Mati 1, në kompleksin Princesha.
Hapësirat e kësaj banese janë të shfrytëzuara jashtëzakonisht mirë, në mënyrë precize, me shumë përkushtim, stil e elegancë, të cilat janë të kombinuara me shumë shije mes ngjyrave të ndezura që i japin banesës pamje të këndshme dhe mahnitëse. Banesa është e ndarë në: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, dy banjo, një tualet dhe një ballkon.
Ka lokacion të përshtatshëm për banim dhe ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryqytetit.

ID e shpalljes: 3178

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).
 

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa) Mati 1
Metra katrore 125
Numri i dhomave 3
Ballkon PO
Lloji Ne Shitje

Banesë – Penthouse 125m² + 35m² në SHITJE te Mati 1.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme