Startech -HP

Shijoni fuqinë dhe elegancën me laptopin tonë - HP 250 G9! 
 Ky laptop vjen me një SSD prej 512GB për shpejtësi dhe kapacitet për një performancë të shkëlqyeshme.
Ekrani 15.6 inch ofron një eksperiencë të mrekullueshm vizuale. Bëhu gati për një udhëtim të mahnitshëm në botën e inovacionit dhe stilit!  
NXITONI për të shfrytëzuar këtë mundësi ekskluzive!
Ose na kontaktoni në:
 +383 48 63 11 11
 Transporti falas në tërë Kosovën për të gjitha produktet mbi 20€
Për më shumë produkte vizitoni dyqanin tonë online: startech24.com

http://www.startechks.com/

 https://www.instagram.com/startechks/

https://www.facebook.com/startechks

Çmimi: 689.99€

Startech -HP

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme