Ofrohet për shitje shtëpia në Lagjen NIC

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 206.5m² me lokacion në Lagjen NIC.

Shtëpia ka orientim nga lindje dhe perëndimi. Është e projektuar në dy etazha me këtë renditje të hapësirave të brendshme: në katin përdhes ka qëndrim ditor, kuzhinë, banjo, depo dhe ‘sun room’. Në katin e parë ka tri dhoma të gjumit, banjo dhe tri ballkone.

Shtëpia është tërësisht e mobiluar me mobilie të kualitetit të lartë dhe e dizajnuar sipas stilit modern të interierit.

Gjendet në truall me sipërfaqe 2.5 Ari, në të cilin ka kopsht të rregulluar dhe tejet të mirëmbajtur që ju ofron mundësinë të kaloni kohë relaksuese në këtë hapësirë.

Lagjja ku gjendet kjo shtëpi është lagje private që plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për banorët e saj, duke përfshirë edhe sigurinë si një cilësi kyçe për cilindo që synon të zhvilloj jetën në një vend të qetë dhe të sigurtë.

PRO REAL ESTATE
Rruga Tirana, objekti C4/1, përballë ‘Stacionit Hekurudhor’. 10000, Pristinë, Kosovë
tel: 044 888 444
+383 44 888 444 ,

e-mail: info@pro-rks.com

https://www.facebook.com/proreal.rks

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa) Lagjen NIC
Metra katrore 206
Numri i dhomave 3
Oborr PO
Lloji Ne Shitje

Ofrohet për shitje shtëpia në Lagjen NIC

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme