Lokal 102m² për SHITJE në Emshir

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 102m², me lokacion në Emshir, afër Stacionit të Autobusëve, në kompleksin Koral Partners, ndërtim nga Koral Partners.Lokali ka orientim nga lindja dhe perëndimi dhe ka një hapësirë të shfrytëzueshme pune dhe një tualet.Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike të instaluar nën dysheme.Lokali ofron vendparkim dhe ndodhet në njërën prej zonave mjaft të frekuentuara në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme për zhvillimin e veprimtarive biznesore.Lokali përfundon ndërtimet në muajin Tetor të vitit 2024.

PRO REAL ESTATE
Rruga Tirana, objekti C4/1, përballë ‘Stacionit Hekurudhor’. 10000, Pristinë, Kosovë
tel: 044 888 444
+383 44 888 444 ,

e-mail: info@pro-rks.com

https://www.facebook.com/proreal.rks

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa) Kalabri
Metra katrore 102
Lloji Ne Shitje

Lokal 102m² për SHITJE në Emshir

Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme