Banesë 84m² për SHITJE në Dragodan.

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 84m², me lokacion në Dragodan, në kompleksin VIP Tregtia, ndërtim nga Tregtia.
Banesa ka orientim nga lindja dhe perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme; qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos, ndërsa posedon edhe kondicioner.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe banesa ofron vendparkim.
Banesa ndodhet në njërën prej lagjeve më të kërkuara së fundmi, me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme që mundësojnë një banim shumë të volitshëm.

ID e shpalljes: 7021

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com 

Çmimi: 160000€
Lagjia (adresa) Dragodan
Metra katrore 84
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Ne Shitje

Banesë 84m² për SHITJE në Dragodan.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme