Banese moderne me 2 dhoma gjumi te market AL TRADE

Jepet me qira banesa ne Fushe Kosove te Bau Marketi perballe marketit Al Trade.

Banesa eshte komplet e mobiluar me te gjitha paisjet e gatshme per banim dhe ka kete renditje:

~Sallon
~Kuzhine
~2 Dhoma Gjumi
~Koridor
~Banjo
~Kati 1

Cmimi: 270 Euro

tel:+38349602800

Çmimi: 270€
Lagjia (adresa) Bau Marketi perballe marketit Al Trade
Metra katrore 84
Numri i dhomave 2
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banese moderne me 2 dhoma gjumi te market AL TRADE

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme