Lokal në Shitje në Kalabri(Emshir)

Vështrim i përgjithshëm

1 Dhoma
1 Banjo
40 m2
Përditësuar më:
8 Prill, 2024

Përshkrimi
Ofrohet për Shitje lokali në Kalabri(Emshir), afër “Hotel Nartel”.

Me një sipërfaqe netto prej 40m², kjo hapësirë gjendet në katin përdhesë.

Në qendër të vëmendjes është lokalizimi i shkëlqyeshëm dhe mundësia për të përshtatur ambientit sipas nevojave të biznesit tuaj.

Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë personale, mund të na kontaktoni !


Adresë
Qyteti: Prishtina
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps

Detajet
Kodi: 36021
Çmimi: 100,000 €
Çmimi për m2: 2,500 €
Sipërfaqja: 40 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
Garazh: Jo
Dokumentacioni: Noter
Kontakti: 046996633

Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Hapësirë
Lokacioni
Privatësi
Qasje
Siguria

Çmimi: 100000€
Lagjia (adresa) Kalabri
Metra katrore 40
Lloji Me Qera

Lokal në Shitje në Kalabri(Emshir)

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme