Leshohet me qira banesa(zyra) ne qender te qytetit

3 hapësira | Ballkon | Koridor | Banjo | Kati 2 | 600€

-
Ofrohet për qira banesa në qendër të qytetit, afër sheshit më saktësisht perballe restaurant Pishat.
Banesa gjendet në katin e 2 dhe ka pamje në të dy anët e banesës nga rruga kryesore dhe parkingu i baneses, ndërsa instalimet e ujit, rrymës, dyshemjea, dyert, dritaret janë të gjitha të renovuara.
Banesa është e përshtatshme për banim apo edhe për shumë biznese të ndryshme, në lokacionin më të mirë në qytet.


-
+383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
 

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa) QENDER
Metra katrore 85
Lloji Me Qera

Leshohet me qira banesa(zyra) ne qender te qytetit

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme