Banese me qira te Parku i qytetit

Leshohet banese me qira te Parku i qytetit perballe Permendores Isa Kastrati, Kati i 5.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 250 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: 250€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese me qira te Parku i qytetit

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme