Banese me qira ne lagjen Emshir

Leshohet banese me qira ne lagjen Emshir, përballë Tregu Group (banesat e Lesna-s), 60 m2, gjendet në katin e 6-të dhe ka lift funksional.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 350 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: 350€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese me qira ne lagjen Emshir

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme