Banese me qera ditore dhe javore

Banes me qera ditore dhe javore ne Prishtine-Emshir

Renditja:

Sallon me kushine

Dhome gjumi

Banjo

Koridor

Ballkon

+38344214861

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa) Emshir
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon PO
Lloji Me qera

Banese me qera ditore dhe javore

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme