Banese ne shitje ne Qender

Shitet banesa 72m2 Neto, ndersa bruto 82m2, ne qender te Prishtines.
- 200m nga sheshi Nene Tereza.
- 30m nga shkolla fillore Naim Frasheri.
- 30m nga Qendra e Mjekesise Familjare.
- 40m nga Parku i Qytetit.
Banesa eshte me ngrohjte te qytetit, ne katin e 5 me ashensor, posedon sallon, kuzhine, 2 dhoma fjetjeje, banjo, korrikodor dhe ballkon. Eshte komplet e mobiluar dhe shitet si e tille. Ideale per investim per te jetuar apo leshuar me qira për banim apo zyre. Aktualisht eshte me qira.
Cmimi: 110 000 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: 110000€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese ne shitje ne Qender

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme