Banesa ne shitje te rruga A

NË SHITJE BANESAT NË RRUGËN A
Kompleksi "Lisi"
"Prishtina e Re Zona Qendër"
Kati P (1 Banesë me 92 m²)
Kati 1 (1 Banesë me 84.3 m²)
Kati 2 (1 Banesë me 79.6 m²)
Kati 3 (1 Banesë me 92.9 m²)
Kati 4 (1 Banesë me 84.3 m²)
Cmimi: 1100 euro m2

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: 1100€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banesa ne shitje te rruga A

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme