Banese ne shitje ne lagjen Arberia

SHITET banesa 72 m² në Prishtinë - Arbëri ( ish Dragodan), kati 3, objektet e para mbi hekurudhe me pamje nga lindja (ku shihet kompet qyteti), me saktë afer objetit te Komunes se Re, ne rrugen ku gjindet market Conad dhe Cacttus (perballë kafes se bicikletave). Ndertues dhe projektues i kompleksit banesor eshte kompania J&M Inxhinjering Sh.p.k.

Banesa shitet me mobile, e po ashtu mund te përdoret edhe per afarizëm!

Banesa ka këtë renditje:
- Dhomë dite;
- Kuzhinë ndamas;
- dhomë gjumi;
- Banjo;
- Ballkon;
- parket druri;
- lift dhe hyrja me kartele dhe nen monitorim te kamerave.
- hapsire parkingu te jashtëm etj!…
Cmimi: 1300 euro m2

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: Me marrveshje
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese ne shitje ne lagjen Arberia

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme