Banese me qira te Parku i qytetit

Leshohet banese me qira te parku i qytetit, mrapa Hotel Sirius. Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne, gjendet ne katin e 4-te pa lift .
Siperfaqe: 52m2
Renditja:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 300 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Çmimi: 300€
Lagjia (adresa)
Metra katrore
Numri i dhomave
Ballkon JO
Lloji Me qera

Banese me qira te Parku i qytetit

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Gjej shpallje të ngjashme